Hra je vytvorená v spolupráci s Gustávom Murínom, úspešným autorom mnohých kníh z prostredia slovenskej mafie.

Mafia v Bratislave

História slovenskej mafie sa začala písať skôr ako v januári 1993, kedy vznikla samostatná Slovenská republika. Jej korene siahajú do čias pred pádom Železnej opony, keď boli synonymom „zlých chlapcov“ veksláci. V priebehu desaťročí sa zmenili jej bosovia i charakter trestnej činnosti. Vypaľovanie podnikov bolo na dennom poriadku a účty sa medzi sebou vybavovali spravidla smrteľnými útokmi. Mobilná aplikácia Wander vás naviguje na miesta tých najkrvavejších udalostí, ktoré malo na svedomí slovenské podsvetie v 90. rokoch.

Čo s nami zažiješ?

Miesta udalostí

Navštíviš reálne miesta, kde sa jednotlivé popravy, premyslené atentáty a nevydarené pokusy o vraždy uskutočnili. Na vlastnej koži pocítiš atmosféru miesta, kde sa vyrovnávali účty v podsvetí.

V mysli vraha

Súčasťou lokácie je vždy úloha, ktorá súvisí s daným trestným činom. Pri riešení zistíš, ako rozmýšľali “popravcovia” pri ich činnosti. Dozvieš sa, ako boli jednotlivé skutky vykonané.

Čo sa s nimi stalo

Život mafiána v 90. rokovch bol plný blahobytu, ale za to veľmi krátky. Spoznáš príbehy nie len bratislavských samozvaných kráľov Slovenska. Čo je s nimi dnes? Aj toto sa dozvieš v našej hre.
1.

Získaj event kód

Zakúp si zvolenú hru prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány GOPAY. Po úspešnej platbe Ti na email zašleme event kód tvojej hry.
2.

Stiahni si aplikáciu

Aplikácia je k dispozícii pre platformy Android aj iOS. Stiahneš ju prostredníctvom nižšie uvedených tlačidiel, alebo jednoduchým načítanim QR kódu.
3.

Hraj a bav sa

Do aplikácie vlož Tvoj email a event kód. Stlačením tlačidla Štart, sa pusti do poznávania a riešenia úloh. Po automatickom stiahnutí úloh je možné hrať túto hru aj v offline režime.
€ 9,90 s DPH
  • Bratislava
  • 3 - 4 hod
  • 1 - 5 hráčov
  • Odporúčame použiť dopravný prostriedok